O NAS
OFERTA
nasze możliwości dysponujemy turystyka piwna
zbójnickie wesele zbójnickie biesiady catering na kuligu
degustacja alkoholi pstrągi sery góralskie
zbójnickie pierogi takie rzeczy mamy kiermasze świateczne
personel po zbóju wypożyczalnia zbójnicka animacja
zbójnickie gotowanie
CIEKAWOSTKI
góralska kuchnia łemkowskie jadło pożywienie zbójników
szafran wódka pacholska zbójnicy i habryga
picie węgrzyna żarło beskidników co jadł zbójnik
PRZEPISY
GALERIA
KONTAKT
  • pic1
  • pic3
  • pic3
  • pic1
  • pic3
  • pic3
PIWKO SIE LEJE ZE HEJ!

Turystyka Piwna

Turystyka piwna, czyli nowy trend turystyczny. Zwiedzaj i degustuj razem ze Zbójnickie Group Europejczycy, którzy wypijają ponad 342 mln hektolitrów złocistego trunku rocznie, coraz częściej zaczynają traktować go nie tylko jako napój, lecz także jako pasję i starają się o piwie jak najwięcej dowiedzieć. I tak śladem enoturystyki, czyli wyjazdów winiarskich, coraz szybciej rozwija się turystyka piwna.
Wraz z popularyzacją małych browarów produkujących świetne piwo wśród naszych rodaków coraz popularniejsza staje się turystyka piwna. Zapewne wielu stwierdzi, że piwo jest do picia i nie ma nic wspólnego ze zwiedzaniem. Jednak podróże w poszukiwaniu nowych smaków oraz birofilii mogą być ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Innym sposobem realizowania turystyki piwnej jest zwiedzanie browarów. Zbójnickie Group poleca zwiedzenie browarów w Żywcu oraz w Cieszynie w wielu wariantach. Któż z piwoszy nie chciałby zobaczyć jak wytwarzany jest jego ulubiony napój? Nasza firma od 2007 roku wyspecjalizowała się w organizacji wycieczek, podczas których zwiedzający poznają proces warzenia piwa.
Zbójnickie Group proponuje Państwu wyprawę do zagłębia polskiego piwa, czyli na Żywiecczyznę i Śląsk Cieszyński. Nasza oferta będzie niezwykłym przeżyciem dla waszych kubków smakowych. Oprócz rodzimych piw mogą Państwo u nas zakupić i degustować wiele gatunków piw z całego świata.
Browary były centrami gospodarczymi lokalnych społeczności: dawały zatrudnienie, rozwijały się wokół nich miasta, były też ośrodkami myśli technicznej. Nic więc dziwnego, że zaczęliśmy odkrywać je jako obiekty turystyczne. Jako pierwsze podróżników podążających piwnym szlakiem, czyli birofili, zaczęły zachęcać do przyjazdów największe browary, które zauważyły, że jest to świetny sposób na przywiązania konsumentów do marki. Otworzyły się nie tylko na wycieczki, lecz także zaczęły tworzyć specjalne muzea.
Kiedy w 1988 roku Heineken przenosił produkcję z historycznego browaru w centrum Amsterdamu, przeznaczył go na Heineken Experience, muzeum nie tylko samej produkcji piwa, lecz także historii kultury picia trunku w różnych częściach świata. W Muzeum Browaru Carlsberg w Kopenhadze, które odwiedza rocznie 150 tys. osób, jedną z większych atrakcji jest kolekcja 16 tys. butelek po piwach z całego świata. Do czeskiego Pilzna zaś coraz więcej turystów przyciąga Muzeum Piwowarstwa utworzone przy browarze produkującym Pilsner Urquell.
Zbójnickie Group jednak zaprasza Państwa na niezapomniane wycieczki szlakiem piwnym do Żywca i do Cieszyna! Poniżej przedstawiamy kilkanaście naszych sztandarowych produktów, m.in. zwiedzanie Muzeum Browaru Żywieckiego i jego części produkcyjnej, pokaz warzenia słodu do portera, pokaz warzenia piwa, biesiadę piwną w wielu wariantach jak również staropolskie przyjęcie weselne w starodawnych pomieszczeniach browaru.

Biesiada piwna w Browarze w Cieszynie

Biesiada piwna w Browarze w Żywcu

Degustacja piwa w Browarze w Żywcu

Obiady i kolacje firmowe w Browarze Żywieckim

Obiady regionalne w Browarze Żywieckim

Pokaz palenia slodu do portera w Browarze w Żywcu

Pokaz warzenia piwa w Browarze w Żywcu

Prelekcja o produkcji piwa w Żywcu z degustacja piwa

Staropolska biesiada weselna w Browarze Żywieckim

Wieczor irlandzki z degustacja piw irlandzkich i wishky w Żywcu

Zwiedzanie browaru w Cieszynie z degustacja piwa

Zwiedzanie muzeum Browaru Żywieckiego

Akcesoria do regionalnych alkoholi

ZAUFALI NAM

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda