O NAS
OFERTA
nasze możliwości dysponujemy turystyka piwna
zbójnickie wesele zbójnickie biesiady catering na kuligu
degustacja alkoholi pstrągi sery góralskie
zbójnickie pierogi takie rzeczy mamy kiermasze świateczne
personel po zbóju wypożyczalnia zbójnicka animacja
zbójnickie gotowanie
CIEKAWOSTKI
góralska kuchnia łemkowskie jadło pożywienie zbójników
szafran wódka pacholska zbójnicy i habryga
picie węgrzyna żarło beskidników co jadł zbójnik
PRZEPISY
GALERIA
KONTAKT
  • pic1
  • pic3
  • pic3
  • pic1
  • pic3
  • pic3
ciut, ło nos

O nas

ZBÓJNICKIE Group ma przyjemność zapoznać i zainteresować Państwa swoją ofertą w zakresie organizacji i obsługi gastronomiczno-technicznej zbójnickich eventów. Skorzystajcie z naszego bogatego doświadczenia! Posiadamy własne profesjonalne stoiska wykonane w stylu góralskim. Podczas imprez jesteśmy ubrani w stroje regionalne oraz oryginalne zbójnickie mundury. Często też towarzyszy nam nasza bursa zbójnicka - Karpackie Zbóje (karpackiezboje.pl)

Nasza Firma od 2007 roku zajmuje się kompleksową obsługą różnego rodzaju imprez: sportowo-rekreacyjnych, targowych, jarmarków, festynów, festiwali, lokalnych imprez dzielnicowo-osiedlowych, uroczystości dożynkowych, pikników, koncertów, biesiad piwnych i góralskich.

Wyspecjalizowaliśmy się w zbójnickim i góralskim cateringu, organizacji i obsłudze konferencji, sympozjów, bankietów, biznesowych imprez promocyjnych oraz przyjęć okolicznościowych.

Naszymi Klientami są różnego rodzaju organizacje i instytucje, przedsiębiorstwa oraz firmy państwowe i prywatne, usytuowane w wielu miejscowościach na terenie całej Polski i nie tylko.

Dysponujemy fachową obsługą oraz wysokiej jakości sprzętem. W przypadku imprez odbywających się w plenerze nasza oferta obejmuje stoiska gastronomiczne organizowane w namiotach, zawierające: roll-bary do piwa, napoje chłodzące, popcorn, watę cukrową itp.

Imprezy cateringowe, bankiety, przyjęcia okolicznościowe mogą być organizowane w pomieszczeniach wskazanych przez zainteresowanych. Zajmujemy się także organizacją zbójnickiego cateringu w różnych miastach w salach przez nas proponowanych oraz w naszych namiotach przy użyciu własnych stołów, krzeseł, ław, innych sprzętów i akcesoriów.

Oferujemy także wysokiej klasy konferansjerów, gawędziarzy - multiinstrumentalistów oraz programy artystyczno-muzyczne dostosowane do rodzaju imprezy i zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Zapewniamy estrady różnej wielkości, nagłośnienie, oświetlenie, hostessy, ochronę itd.

Pobierz w formacie PDF

ZAUFALI NAM

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda