O NAS
OFERTA
nasze możliwości dysponujemy turystyka piwna
zbójnickie wesele zbójnickie biesiady catering na kuligu
degustacja alkoholi pstrągi sery góralskie
zbójnickie pierogi takie rzeczy mamy kiermasze świateczne
personel po zbóju wypożyczalnia zbójnicka animacja
zbójnickie gotowanie
CIEKAWOSTKI
góralska kuchnia łemkowskie jadło pożywienie zbójników
szafran wódka pacholska zbójnicy i habryga
picie węgrzyna żarło beskidników co jadł zbójnik
PRZEPISY
GALERIA
KONTAKT
  • pic1
  • pic3
  • pic3
  • pic1
  • pic3
  • pic3
Pódź z nami na zbój!

Zbójnickie Biesiady

Oj, idzie se Janicek,
oj, popod zieleniny.
Gwizda se i śpiewa,
pojad niedźwiedziny!

Chcemy Państwu zaproponować możliwość zorganizowania zbójnickiej biesiady dla Waszych Gości, pracowników i strategicznych klientów. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w organizacji tego rodzaju imprez. Do tego syćkiego bedzie wom wtórowała góralsko muzyka.

Na naszych ucztach zbójeckich aż huczy od śpiewów, muzyki i gwaru. U nas można spotkać ostatnich prawdziwych KARPACKICH ZBÓJNIKÓW! Na naszych zbójnickich imprezach plenerowych chcemy jak zwykle przybliżyć wspaniałe jadło naszej rodzimej kuchni. Oczywiście nie zabraknie zbójników w swoich wspaniałych strojach, wiwatujących strzałami z pistoletów a może i armaty. Na naszych zbójnickich imprezach plenerowych przewidziane jest mnóstwo atrakcji dla wszystkich. Wszystkie potrawy przyrządzamy na bieżąco. Imprezie towarzyszy na życzenie kapela i napad zbójnicki.

Serwujemy zbójnickie żarło z górskiej półki. Wspólnie wypijemy putnie zbójeckiej okowitki lub palenki. Zbójecką gorzałkę podawać będziemy ze specjalnego czerpaka. Razem zjemy zbójnicki chleb prosto z pieca podany z garncem swojskiego smalcu z pieprzem tłuczonym w moździerzu. Będziemy degustować zbójnickie mięsiwo w glinianych misach i popijać to wszystko zbójnicką herbatą z Zielin. Na naszych zbójnickich biesiadach będziecie mogli najeść się do syta przy migotliwym blasku zbójnickiej watry, siedząc na baranich skórach na ławach zbitych z grubych tarcic, zjeść pyszną zbójnicką warzonkę, czy zbójnicką parzybrodę. Stoły pełne będą rubzaków mięcha wszelakiego. Usiądziecie se przy żarzących się głowniach ogniska, gdzie całe udo sarnie skwierczy nad żarem, a zapach pieczeni zbójnickiej drażni nozdrza naszych zacnych Gości. Przyrządzamy też zimne bufety po zbóju, oryginalną i smaczną garmażerkę, przekąski i sałatki.

Nasze góralskie biesiady odkryją na nowo zapomniane karpackie smaki. Na biesiadach zbójnickich serwować będziemy zbójnickie poleśniki, zbójnickie kołacze z roztopionym, ciepłym masłem, słodką buchtę. Dzięki nam dowiesz się jak smakuje domowa kapusta z dębowej beczki z kminem, ze solą, z młodymi kwackami, pokrojonemi we skibki. Do picia zaserwujemy kompot ze suszonych śliwek i karpacką krynicę z samego serca gór!

Dla odmiany niektóre z naszych zbójeckich biesiad będziemy organizować w formie zbójnickich pikników na śródleśnych górskich polanach, wśród snopów siana. Na naszych zbójnickich imprezach cateringowych wyzwolimy w Tobie chęć do prawdziwego życia, do zbójnickiej ślebody. Z nami poznasz co to pasterskie życie, czy taniec w buczynach przy akompaniamencie zbójnickich gęśli. Nauczymy Cię zbójnickiego lub hajduka – tańca wołosko – siedmiogrodzkiego.

Prosimy Wos piknie na zbójecką biesiade!

Impreza z profesjonalnym napadem zbójnickim

Kurs robienia zbojnickiego oscypka

Oferta dekoracji stolow w stylu regionalnym

Oferta Fotobudki na imprezy firmowe wesela

Oferta pokazu strzyzenia owcy

Pokaz tanca zbojnickiego

Skarb Janosika zbojnicka gra terenowa

Stanowisko rzezbiarza ludowego

Warsztaty bibulkarskie dla dziec mlodziezy

Warsztaty ceramiczne w Beskidach Szczyrk

Warsztaty regionalne z zakresu strojow ludowych

Wesele po goralsku zbojnicku

Wigilia firmowa mikolajki christmas party

Występ gawędziarki artystki ludowej Anny Dunat

Zagroda z owcami na twojej imprezie

Zbójnicy przy ognisku

ZAUFALI NAM

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda